Search
Close this search box.

3.NL ISTOK Pobjeda Slavonije i Kutjeva, poraz Slavije – Požežani na čelu ljestvice!

Trinaesto kolo 3.NL Istok donijelo je po tri boda Slavoniji i Kutjevu dok je Slavija doživjela težak poraz u županijskom derbiju (4:1). Nogometaši Slavonije na čelu su ljestvice i za bod bježe Graničaru iz Županje dok se Kutjevčani lagano dižu na ljestvici i sad su 11. Ovako su utakmicu protiv nogometaša iz Nove Gradiške opisali na svom facebook profilu:

POBJEDA ZELENIH U DRAMATIČNOJ UTAKMICI
NK Kutjevo – NK Sloga Nova Gradiška 1:0
Kakva utakmica je upravo odigrana u Kutjevu. Vjerujemo kako se svakom od brojnih gledatelja isplatilo smrzavati. Prvo poluvrijeme Zeleni dominiraju, ali pogodak stiže tek u 43. minuti. Jakešević prolazi po desnoj strani i ubacuje prizemnu loptu u peterac gdje natrčava Antunović i postiže pobjedonosni pogodak. Drugo poluvrijeme kreće prava drama. Gosti stišću u početku, ali ništa konkretno. Zatim Međugorac i Iličić promašuju stopostotne šanse. Do kraja još nekoliko šansi Zelenih, ali nedostajalo je koncentracije. Osim prilika, danas je bilo puno spornih situacija gdje je najviše profitirala publika, ali sve je bilo maksimalno korektno, bez grubog prekršaja. Nakon prve četiri utakmice bili smo posljednji bez boda, vratili smo se u život i sada možemo uživati u nogometu. Gostima čestitamo na odličnoj utakmici gdje su pokazali da znaju igrati brz i okomit nogomet. Publici ovim putem hvala na velikom broju i podršci.

U idućem kolu, koje se igra 19. i 20.studenog, sastaju se Slavija i Kutjevo Dok Slavonija ide na gostovanje u Ivankovo kod Bedema. Utakmice se igraju u 14 sati.