Vijesti

NACIONALNA IZLOŽBA PASA U POŽEGI Najljepši je sibirski haski!

TTS • hr

Kao što smo već objavili, Kinološka udruga Požega jučer je organizirala nacionalnu izložbu pasa. Prijavilo ih se čak 243 iz 85 pasmina, uglavnom iz Hrvatske ali i nekoliko drugih država.
Prvo mjesto i titulu najljepšeg psa osvojio je sibirski haski (“Misteriummun narcicum) Anite Marijanov iz Topolja (Baranja). Drugo mjesto je osvojio boston terijerka “Ruža” Krešimira Lukića iz Đakova a treći je bio alpski brak jazavčar “Berto” uzgajivača Marija Dušaka iz Mikleuša. Inače, ocjenjivalo se i po raznim kategorijama i pasminama pasa pa je podijeljen veliki broj pehara i rozeta.

Foto: M.Cenbauer
Tekst: V.Milković/ M.Cenbauer

← Nazad