Search
Close this search box.

U SKLOPU PRIPREMA ZA NASTAVAK NATJECANJA Nogometaši Kutjeva u Požegi pobijedili ekipu NK Slavonije

Naši klubovi pripremaju se za nastavak natjecanja u 3.NL Istok pa je jučer u Požegi odigrana prijateljska utakmica između NK Slavonije i NK Kutjevao. Igralo se na novouređenom terenu s umjetnom travom a slavili su Kutjevčani. Na svom facebook profilu objavili su sljedeće:

– POBJEDA ZELENIH U POŽEGI
U jednoj zahtjevnoj utakmici po jako hladnom vremenu Zeleni upisuju pobjedu. Domaća Slavonija iz opravdanog jedanaesterca dolazi do vodstva preko Ivana Antunovića. Zatim Međugorac i Nemec pucaju u istom napadu, ali domaći vratar Petković odlično brani. U 20. minuti Ivan Antunović postiže eurogol za 2:0. Drugo poluvrijeme stoper Zelenih Pus upisuje dvije asistencije sa stoperske pozicije za Jakeševića i Majstorovića i to je 2:2 u roku dvije minute. Nedugo zatim duga lopta na Majstorovića koji ubacuje za Jakeševića na prvu stativu za vodstvo Zelenih. Domaćin vraća neriješeni rezultat nakon odbijene lopte. U posljednjim sekundama požrtvovni Knajs probija stranu i ubacuje za Karačića koji postavlja konačnih 4:3 za Zelene. Trener Petar Čuljak je svim igračima dao odličnu minutažu u ove dvije utakmice i zasigurno je mogao vidjeti odličan i dopadljiv nogomet svoje ekipe. Slijedi ponovno tjedan zahtjevnih treninga.