Vijesti
TRADICIJA JE NASTAVLJENA Posni obroci na Veliki petak za Pleterničane
Tradicija je nastavljena – Pleterničanima su i ovog Velikog petka podijeljeni posni obroci. Zajednička je to akcija Grada Pleternice, Udruženja obrtnika Požega i Obrtničke komore požeško-slavonske županije.
Posne obroke ispred gradske kuće građanima su, uz obrtnike, dijelili i županica Antonija Jozić, gradonačelnica Marija Šarić i zamjenik gradonačelnice Domagoj Katić.
Tekst: V.Milković
Foto: D.K.



Galerija