Search
Close this search box.

ČAGLINSKI JUDO KLUB “SLAVONAC“ Na turniru u Velikoj Gorici osvojili dvije zlatne medalje

U organizaciji Judo kluba „Pinky“, u Velikoj Gorici  je održan turnir pod nazivom „Turopoljska frka“, na kojemu se okupio 571 natjecatelj iz 46 klubova Borbe su se odvijale na 4 borilišta, uz odličnu organizaciju i vodstvo turnira. Judo klub „Slavonac“ predstavljalo je 6 natjecatelja te je nekima ovo bio prvi odlazak na turnir. U uzrastu do 12 godina nastupilo je četvero natjecatelja, Ella Lukas, Rafael Ćosić, kojemu je ovo bio prvi nastup na turniru, Iva Čančar  koja je nakon jednog poraza i jedne pobjede zauzela 5 mjesto, te Ivona Švajda, koja je sa četiri pobjede osvojila zlato. U kategoriji do 14 godina natjecala se jedna predstavnica Lana Knaus koja je nakon tri pobjede osvojila zlato. U uzrastu do 18 godina borio se Marin Knaus koji se u mnogobrojnoj i jakoj konkureciji, nakon dvije pobjede i dva poraza, plasirao na sedmo mjesto. Judo klub “Slavonac” se na ovom turniru plasirao na dvanaesto mjesto u ukupnom poretku klubova, iako je imao mali broj predstavnika u odnosu na druge klubove. Trener Robert Garc upućuje čestitke svojim judašima i želi im još puno odrađenih treninga i uspješnih borbi na turnirima koji su pred njima.

Pripremio: I. T.