Search
Close this search box.

DRUGA HRVATSKA MALONOGOMETNA LIGA-ISTOK Autodijelovi Tokić pobijedili MNK Brod

U 17. kolu Druge hrvatske malonogometne lige-istok malonogometaši Autodijelova Tokić su u Sportskoj dvorani „Tomislav Pirc“ pobijedili ekipu MNK Brod iz Slavonskog Broda s 3:2 (1:1).  Domaćin je poveo golom Mislava Brnčića  u 7. minuti, a na 1:1 poravnava Darijan Prgomet u 11. minuti. S ovim  rezultatom završava prvo poluvrijeme, a  na početku drugog gostujuća momčad pogotkom Antonija Matića u 23. minuti dolazi u vodstvo (1:2). U 34. minuti Mislav Brnčić zabija svoj  drugi gol za izjednačenje rezultata (2:2), a Josip Banožić golom  u 35. minuti donosi pobjedu  svom klubu (3:2). Poslije ove pobjede požeški je malonogometni  klub dospio s desetog na osmo mjesto s 10 bodova, uz 3 pobjede, jedan neriješen rezultat i 11 poraza. Sljedeće 18. kolo igra se 5. i 6. ožujka, a Autodijelovi Tokić su slobodni.

Pripremio: I. T.