Obrazovanje
FOTOZABILJEŠKA Prvašići OŠ „Mladost” u Muzeju bećarca
Ovih dana Muzej bećarca ‘vrvi’ od školaraca raznog uzrasta. Slučajno smo se sreli s najmlađima iz OŠ „Nladost” Jakšić – njih 19 prvašića dovela je učiteljica Jela Mjertan a pridružilo im se još petero iz područne škole Trapari s učiteljicom Boženom Šojat.
Tekst i foto: V.Milković
