Vijesti
FOTOZABILJEŠKA Učenici Katoličke osnovne škole zapalili lampione podno križa na groblju sv.Ilije
Najmlađi učenici Katoličke osnovne škole jučer su sa svojim učiteljicama i vjeroučiteljicom posjetili groblje sv.Ilije i podno središnjeg križa zapalili lampione. Namijenili su ih svojim pokojnima ali i onima kojih se nema tko sjetiti. Potom su se svi zajedno za njih i pomolili.
Tekst i foto: V.Milković
Galerija