Search
Close this search box.

NA TRAIL UTRCI „LITICE OKO VIROVITICE” Policijski službenici PU požeško-slavonske ostvarili sjajne rezultate

U ženskoj konkurenciji policijska službenica Dragana Peula Marinović je osvojila prvo, dok  je Zdravko Matičević bio na šestom mjestu u kategoriji MUP muškarci

U subotu 21. svibnja 2022. u Virovitici je održana trail utrka “Litice oko Virovitice”  u kojoj su sudjelovali policijski službenici PU požeško-slavonske, policijska službenica PP Pleternica Dragana Peula Marinović te policijski službenik PP Pakrac Zdravko Matičević. Start i cilj utrke bio je ispred društvenog doma u Svetom Đurađu, a staza je vodila pitomim obroncima Bilogore do Virovitičkih ribnjaka i nazad. Trčalo se u tri kategorije – na 7, 15 i 25 km, u ženskoj i muškoj konkurenciji.

U ukupnom poretku u ženskoj konkurenciji policijska službenica Dragana Peula Marinović je osvojila prvo, dok  je Zdravko Matičević bio na šestom mjestu u kategoriji MUP muškarci.

Čestitamo našim policijskim službenicima na ostvarenim rezultatima  i vjerujemo da će i dalje nastaviti nizati sjajne sportske rezultate!
  Izvor: PU požeško-slavonska