Obrazovanje
Vijesti
OŠ „DOBRIŠA CESARIĆ” POŽEGA Osvojeno 2.mjesto na Međunarodnoj smotri Biosigurnosti i biozaštite
.
Nakon velikog uspjeha na državnoj razini nastavljamo niz izvrsnih rezultata. Učenice naše škole Eva Crnković i Rahela Kukuruzović pod vodstvom mentorice Julijane Madaj Prpić, izvrsne savjetnice, na Međunarodnoj smotri Biosigurnosti i biozaštite koje se održala u Osijeku ostvarile su izniman uspjeh. Za svoj rad pod nazivom „Oralni probiotici kao zaštitnici usne šupljine i općeg zdravlja“ nagrađene su srebrnom medaljom.
Čestitamo našim učenicama i mentorici na iznimnom uspjehu!
Izvor:mr.sc.Lidija Pecko