Search
Close this search box.

PARLAMENTARNI IZBORI Objavljene liste – za mjesta u saborskim klupama iz naše županije ima 21 kandidat!

Državno izborno povjerenstvo (DIP) objavilo je pravovaljane liste za predstojeće Parlamentarne izbore 17.travnja. U našoj V.izbornoj jedinici prijavljeno je 15 lista na kojima je 21 kandidat iz Požeško-slavonske županije koji će pokušati osvojiti mjesto u Hrvatskom saboru u iduće četiri godine.
Objavljujemo popis svih lista i podatke o svim kandidatima na listama.(Kandidati iz naše županije označeni su s tri zvjezdice)


 1. AUTOHTONA – HRVATSKA STRANKA PRAVA – DRAŽEN KELEMINEC – A – HSP – Dražen Keleminec

1. NENAD ŠOKČEVIĆ
2. MARIJAN GRGIĆ
3. IVAN ČELIKOVIĆ
4. DALIBOR TUCAKOVIĆ
5. ŽELJKA PAVIĆ
6. DARKO TVRDOJEVIĆ
7. JULIJANA CRNJAK
8. MAJA GRGIĆ
9. DRAGO-MIRKO RASKOVIČ
10. ILIJANA TUCAKOVIĆ
11. FRANJO TIČAC
12. SARAFINA MATKOVIĆ
13. IRENA FERLAN 1
4. MARIJAN FARKAŠ


2. FOKUS REPUBLIKA

1. DARIO MARENIĆ
2. ZVONKO PONGRAC
3. MARKO DRAŽETIĆ
4. JOSIP VITEZ ***
5. TOMISLAV POKROVAC
6. KAZIMIR MARKIĆ
7. LEO KOMARICA
8. KATA PAZMAN-PETRIĆ
9. IGOR MAJDANDŽIĆ
10. JASMINKA ŽUŽIĆ
11. IVANA PASTUOVIĆ
12. IVANA PAVLOVIĆ
13. KATARINA EREŠ
14. BILJANA CERIN


3. ODLUČNOST I PRAVEDNOST – OIP

1. MIROSLAV KOVAČ
2. MARINA BUDIMIR
3. SANJA DOZET
4. MARKO BAOTIĆ
5. DRAŽEN KAUŽLJAR
6. KREŠIMIR RAJIĆ
7. MARKO TETKIĆ
8. MARIN-DINO KRIŽIĆ
9. KATICA RUMBOČIĆ
10. GABRIELA VINKOVIĆ
11. SLAVKO ŠPANIĆ
12. VIŠNJA JAKUBEK
13. ALEN HERCEG
14. PETAR GUBERAC


4. STRANKA IVANA PERNARA

1. GABRIJELA MARTIĆ
2. ROBERT RODIĆ
3. JOSIP VULIĆ
4. DUJE KOKAJ
5. PAVO LOVAKOVIĆ
6. MAJA ČUHAŠ
7. TOMISLAV RUSKAJ
8. DOMAGOJ RIŠANEK
9. ANJA MIROSAVLJEVIĆ
10. MARKO FERINAC
11. IVONA MARKETANOVIĆ***
12. ANA MARIJA KNEŽEVIĆ***
13. STJEPAN KRSNIK
14. LIDIJA MLINARIĆ


5. AGRARNA STRANKA – POKRET ZA HRVATSKU POLJOPRIVREDU AKCIJA ZA PROMJENE

1. JOSIP VIDAKOVIĆ
2. GORAN ALADIĆ
3. VLADO DOMBI
4. SANJA FARKAŠ
5. DEJAN TODOROVIĆ
6. KSENIJA KORMAN
7. IVA ŠANTIĆ
8. TOMISLAV VIDAKOVIĆ
9. ANTUN KOLAK
10. TATJANA KUKIĆ
11. TANJA BILOGLAV
12. TIN ŽUBČIĆ
13. LEONILA KOLLER
14. IVICA ŽULJEVIĆ


6. DOMOVINSKI POKRET – DP PRAVO I PRAVDA

1. IVAN PENAVA
2. JOSIP DABRO
3. DUBRAVKA LIPOVAC PEHAR
4. IVANA MUJKIĆ
5. BRANKA LOZO
6. GORAN RIBIČIĆ***
7. JOSIP KRPAN
8. IVANA PAVLIĆ
9. DRAŽENKO KLJAJIĆ***
10. GORAN KAJKIĆ
11. MILENKO BILIĆ
12. NIKOLINA GALOVIĆ
13. SLAVKO GRGIĆ
14. DAMIR TRNAČIĆ***


7. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ HRVATSKA SOCIJALNO – LIBERALNA STRANKA – HSLS HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA – HDS HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU

1. MARIN PILETIĆ
2. IVAN BOSANČIĆ
3. PERO ĆOSIĆ
4. ANTONIJA JOZIĆ***
5. NIKOLA MAŽAR
6. DANIJEL MARUŠIĆ
7. ŽELJKO GLAVIĆ***
8. JOSIP ŠARIĆ
9. TOMISLAV ZADRO
10. ANKICA ZMAIĆ
11. ANAMARIJA BLAŽEVIĆ***
12. SANDA LIVIA MADUNA
13. PETAR ŠIMIĆ
14. JOSIP SAMARDŽIĆ


8. HRVATSKA STRANKA PRAVA – HSP HRVATSKO BILO HRVATSKA DEMOKRATSKA SELJAČKA STRANKA – HDSS

1. MARINA LOGARUŠIĆ
2. VLADIMIR ŠEBALJ
3. PETAR CRNJAC***
4. BRANKICA DENIS
5. VINKO DEBELJAK
6. IVANA BUJADINOVIĆ
7. VIŠNJA RAKUŠA***
8. HRVOJE ĆORIĆ
9. DAVID DALIĆ***
10. PETAR TOLIĆ
11. BERNARD PAŽIN
12. KSENIJA TOMAC ŠPOLJARIĆ
13. ILIJANA VRBAT PEJIĆ
14. DALIBOR DAMIČEVIĆ


9. JAVNO DOBRO

1. TOMISLAV BEDEKOVIĆ
2. ANTUN MILIČEVIĆ
3. MAJA MARTON
4. PETRA VODOPIJAK
5. MARTIN-LJUDEVIT ČIČAK
6. MILOJKA KURTIĆ
7. MATEJA VIDOVIĆ
8. EMILIJA ŽIVKOVIĆ
9. ADRIJANA LETIĆ
10. GORAN GALOVIĆ
11. ŠTEFICA OREŠKOVIĆ
12. ŽELJKO OREŠKOVIĆ
13. JELENA MIKIN
14. ANĐELA BARHANOVIĆ


10. MOST HRVATSKI SUVERENISTI HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA – HKS NEZAVISNA LISTA MLADIH – NLM

1. MARIJAN PAVLIČEK
2. KRISTINA BAKULA
3. PREDRAG LIVAK***
4. ANTONIO ŠARIĆ***
5. MARTIN KORDIĆ
6. MATIJA JOŠIĆ
7. MIRTA ARLOVIĆ
8. NIKOLINA ŠARIĆ
9. JASNA VUKOVIĆ
10. VEDRANA VONDRAK***
11. MIHAEL BANOVIĆ
12. SANELA GRUIĆ***
13. MIJO RUF
14. NIKOLA KAJKIĆ


11. MOŽEMO! – POLITIČKA PLATFORMA HOĆEMO PRAVEDNO

1. MIRA ANIĆ
2. DAVOR CIBULA
3. BOJANA BILIĆ
4. GORAN BOŽIČEVIĆ
5. ZDENKA BLAŽEKOVIĆ
6. PAVAO JOSIĆ
7. TATJANA DRAŽENOVIĆ
8. MICHELLE WIESENAUER
9. DARKO ŠVELEC
10. NIVES MIOŠIĆ-LISJAK
11. MISLAV ŠAJATOVIĆ ŠUBA
12. NATAŠA PAVIČIĆ
13. DIJANA DORONTIĆ-RAŠKOVIĆ
14. SINIŠA IVANKOVIĆ


12. RADNIČKA FRONTA – RF

1. DRAŽEN GRUBANOVIĆ
2. TATJANA RAVKIĆ
3. MISLAV KVEŠTAK
4. NATAŠA MEDANČIĆ
5. DARKO ŠTEFAN
6. SVETLANA KRUNEŠ GRUBANOVIĆ
7. ROBERTO BOLKOVIĆ
8. LJILJANA ŽIVKOVIĆ
9. MARKO KRMPOTIĆ
10. PAOLA HORVAT SOVILJ
11. MIJO NEMET
12. SONJA BALAŠKO
13. LUKA MILJKOVIĆ
14. DAVOR KRŽAK


13. SOCIJALDEMOKRATI ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR – IDS PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ – PGS HRVATSKI LABURISTI – STRANKA RADA – LABURISTI DEMOKRATI

1. VILIM RIBIĆ
2. GORAN BOŠNJAK
3. ŽELJKO DŽOIĆ
4. ZORANA BERAJA
5. IVICA MARIĆ
6. MARIJA JOSIPOVIĆ
7. ANTUN LASLO
8. IVANA KREMENJAŠ
9. NADA ČELIKOVIĆ
10. IVAN BOKUN
11. SLAVKO ĐURĐEVIĆ
12. ENA MARIČEVIĆ
13. KATICA BILOGREVIĆ SVAT 1
4. ANTE MANDARIĆ***


14. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP CENTAR HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS “DALIJA OREŠKOVIĆ I LJUDI S IMENOM I PREZIMENOM” – “DO i SIP” NARODNA STRANKA – REFORMISTI – REFORMISTI GRAĐANSKO-LIBERALNI SAVEZ – GLAS

1. PREDRAG FRED MATIĆ
2. MARTINA VLAŠIĆ ILJKIĆ***
3. MARIO MILINKOVIĆ
4. JOSIP ŠTOREK
5. BILJANA GAĆA
6. MARKO KRIČKA
7. IVANA RIBARIĆ MAJANOVIĆ
8. MITAR OBRADOVIĆ***
9. SLAVICA NIKŠIĆ
10. DINKO ZIMA***
11. AGICA FERIĆ
12. ANTO RAVLIĆ
13. IRENKA MILOBARA***
14. JOSIP KRNIĆ


15. UMIROVLJENICI ZAJEDNO – POLITIČKA PLATFORMAUMIROVLJENICI ZAJEDNO STRANKA UMIROVLJENIKA – SU BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO – BUZ DEMOKRATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – DSU

1. JOSIP MIJADŽIKOVIĆ
2. JOSIPA JOSIPOVIĆ
3. ZDENKA KESAK
4. JOSIP JOSIĆ
5. ANTUN MIHIĆ
6. BLAŽENKA TOKIĆ
7. TOMO RIVIĆ
8. SNJEŽANA GOBAC
9. MIRKO FEDAK
10. LJUBICA VAROŠANEC
11. IVO BREZIĆ
12. MIRJANA ŠUŠNJIĆ
13. MARICA GAŠPAR
14. MIRA TUPEK

 

PRAVOVALJANU LISTU ZA IZBOR ZASTUPNIKA U HRVATSKI SABOR U V. IZBORNOJ JEDINICI


AUTOHTONA – HRVATSKA STRANKA PRAVA – DRAŽEN KELEMINEC – A – HSP – Dražen Keleminec Kandidati/kandidatkinje:

1. NENAD ŠOKČEVIĆ; ŽUPANJA, MLADENA ĆATIĆA 85; rođ. 14.09.1967.; OIB: 22335780252; M
2. MARIJAN GRGIĆ; SLAVONSKI BROD, DRAVSKA ULICA 43; rođ. 20.07.1961.; OIB: 09551352805; M
3. IVAN ČELIKOVIĆ; SIBINJ, ULICA SIBINJSKIH ŽRTAVA 131; rođ. 21.08.1963.; OIB: 48439511381; M
4. DALIBOR TUCAKOVIĆ; DONJI ANDRIJEVCI, MATIJE GUPCA 145; rođ. 26.12.1982.; OIB: 61688164867; M
5. ŽELJKA PAVIĆ; SLAVONSKI BROD, ULICA PAVLA RADIĆA 27; rođ. 14.06.1966.; OIB: 26404454598; Ž
6. DARKO TVRDOJEVIĆ; KLAKAR, ULICA KLAKAR 19; rođ. 30.06.1967.; OIB: 01950532957; M
7. JULIJANA CRNJAK; KARANAC, PETEFI ŠANDORA 2; rođ. 04.11.1973.; OIB: 19953482122; Ž
8. MAJA GRGIĆ; SLAVONSKI BROD, DRAVSKA ULICA 43; rođ. 23.08.1989.; OIB: 51548980976; Ž
9. DRAGO-MIRKO RASKOVIČ; OSIJEK, DUBROVAČKA 7; rođ. 19.01.1947.; OIB: 62432463229; M
10. ILIJANA TUCAKOVIĆ; DONJI ANDRIJEVCI, MATIJE GUPCA 145; rođ. 23.12.1982.; OIB: 21348163126; Ž
11. FRANJO TIČAC; OSIJEK, MIJE KIŠPATIĆA 7; rođ. 12.10.1945.; OIB: 95783577053; M
12. SARAFINA MATKOVIĆ; LEGRAD, PETRA ZRINSKOG 47; rođ. 03.02.1954.; OIB: 40093227166; Ž
13. IRENA FERLAN; ZAGREB, DRAGULINEC 3; rođ. 06.07.1964.; OIB: 76227111988; Ž
14. MARIJAN FARKAŠ; VIRJE, ULICA ANTE STARČEVIĆA 12; rođ. 24.09.1951.; OIB: 03415678979; M


FOKUS REPUBLIKA Kandidati/kandidatkinje:

1. DARIO MARENIĆ; NOVA GRADIŠKA, ZRINSKIH 62; rođ. 01.02.1959.; OIB: 05966526534; M
2. ZVONKO PONGRAC; ANTUNOVAC, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 19A; rođ. 26.10.1962.; OIB: 41915288336; M
3. MARKO DRAŽETIĆ; MALA RAKOVICA, ULICA BUTORAJ 11; rođ. 30.10.1966.; OIB: 31686450426; M
4. JOSIP VITEZ; KUZMICA, KUZMICA 79A; rođ. 30.07.1982.; OIB: 36073962244; M
5. TOMISLAV POKROVAC; RETKOVCI, EUGENA KVATERNIKA 54; rođ. 18.12.1968.; OIB: 20623237844; M
6. KAZIMIR MARKIĆ; VINKOVCI, SILVIJA STRAHIMIRA KRANJČEVIĆA 33; rođ. 30.07.1960.; OIB: 88203623794; M
7. LEO KOMARICA; BEBRINA, BEBRINA 36; rođ. 12.05.1968.; OIB: 80324204139; M
8. KATA PAZMAN-PETRIĆ; NOVA GRADIŠKA, MARIJE JURIĆ ZAGORKE 11; rođ. 24.11.1960.; OIB: 58735021578; Ž
9. IGOR MAJDANDŽIĆ; SLAVONSKI BROD, ULICA IVANA MEŠTROVIĆA 21; rođ. 22.11.1967.; OIB: 95703713225; M
10. JASMINKA ŽUŽIĆ; ZAGREB, ULICA DANE DUIĆA 3; rođ. 17.02.1971.; OIB: 20971731415; Ž
11. IVANA PASTUOVIĆ; ZAGREB, PREKRATOVA ULICA 49; rođ. 05.08.1987.; OIB: 98495241307; Ž
12. IVANA PAVLOVIĆ; ANTUNOVAC, ULICA N. Š. ZRINSKOG 3; rođ. 09.04.1984.; OIB: 05973787533; Ž
13. KATARINA EREŠ; RETKOVCI, BRAĆE RADIĆ 149; rođ. 04.01.2001.; OIB: 72044853711; Ž
14. BILJANA CERIN; UGLJAN, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA 17C; rođ. 15.01.1976.; OIB: 57552894511; Ž P


ODLUČNOST I PRAVEDNOST – OIP Kandidati/kandidatkinje:

1. MIROSLAV KOVAČ; KAPELSKI VRH, KAPELSKI VRH 43A; rođ. 04.10.1967.; OIB: 10478881174; M
2. MARINA BUDIMIR; ILOK, STJEPANA RADIĆA 66; rođ. 26.06.1976.; OIB: 54706534081; Ž 3. SANJA DOZET; ZAGREB, ČAKOVEČKA ULICA 1; rođ. 05.12.1972.; OIB: 89830390859; Ž 4. MARKO BAOTIĆ; NOVA GRADIŠKA, IVANA GORANA KOVAČIĆA 113; rođ. 17.07.1966.; OIB: 41160160425; M
5. DRAŽEN KAUŽLJAR; ZAGREB, PROSENIČKA ULICA 8; rođ. 05.02.1969.; OIB: 58584653987; M
6. KREŠIMIR RAJIĆ; SLAVONSKI BROD, ULICA MAJKE TEREZIJE 10; rođ. 04.09.1986.; OIB: 74604162274; M
7. MARKO TETKIĆ; ŽUPANJA, ALOJZIJA STEPINCA 22; rođ. 01.10.1979.; OIB: 22609358483; M
8. MARIN-DINO KRIŽIĆ; ZAGREB, ŠTEFANOVEC 53F; rođ. 02.04.1985.; OIB: 25148419398; M
9. KATICA RUMBOČIĆ; KUČILOVINA, STRUGI 8; rođ. 27.11.1976.; OIB: 06706622157; Ž
10. GABRIELA VINKOVIĆ; ZAGREB, MAKSIMIRSKA CESTA 59; rođ. 17.07.1997.; OIB: 96975104339; Ž
11. SLAVKO ŠPANIĆ; ŠTIVICA, ŠTIVICA 133; rođ. 21.05.1968.; OIB: 14416367878; M
12. VIŠNJA JAKUBEK; ROŽDANIK, ROŽDANIK 10; rođ. 20.11.1968.; OIB: 47005935723; Ž 13. ALEN HERCEG; HUSAIN, NOVO BRDO 70A; rođ. 10.10.1971.; OIB: 32245447101; M
14. PETAR GUBERAC; TOMICA, TRNOVAČKA ULICA 20; rođ. 10.07.1948.; OIB: 29868904492; M


STRANKA IVANA PERNARA Kandidati/kandidatkinje:

1. GABRIJELA MARTIĆ; BERAK, ČAKOVAČKA 38; rođ. 24.07.2005.; OIB: 70301097789; Ž
2. ROBERT RODIĆ; ŠTIVICA, ŠTIVICA 39; rođ. 15.08.1995.; OIB: 15108606085; M
3. JOSIP VULIĆ; VINKOVCI, ANTE STARČEVIĆA 13; rođ. 21.07.2000.; OIB: 08113680045; M 4. DUJE KOKAJ; VINKOVCI, BANA JELAČIĆA 62; rođ. 17.04.2005.; OIB: 85814162927; M
5. PAVO LOVAKOVIĆ; VUKOVAR, BLAGE ZADRE 71; rođ. 03.11.2004.; OIB: 76146557024; M
6. MAJA ČUHAŠ; ZAGREB, ULICA STJEPANA ROMIĆA 13; rođ. 01.03.1983.; OIB: 32672954254; Ž
7. TOMISLAV RUSKAJ; SLAVONSKI BROD, OSJEČKA ULICA 125; rođ. 06.11.2004.; OIB: 55615940215; M
8. DOMAGOJ RIŠANEK; DONJA KOVAČICA, DONJA KOVAČICA 80; rođ. 14.08.2003.; OIB: 02482491269; M
9. ANJA MIROSAVLJEVIĆ; GRABARJE, ULICA GRABARJE 29C; rođ. 06.11.1996.; OIB: 08631232918; Ž
10. MARKO FERINAC; TOVARNIK, VUKOVARSKA 8; rođ. 30.08.2004.; OIB: 09922194702; M
11. IVONA MARKETANOVIĆ; POŽEGA, KNEZA TRPIMIRA 24A; rođ. 01.07.1986.; OIB: 41479340052; Ž
12. ANA MARIJA KNEŽEVIĆ; POŽEGA, SNJEŽNE GOSPE 46; rođ. 20.06.1997.; OIB: 59123220705; Ž
13. STJEPAN KRSNIK; SLAVONSKI BROD, ULICA EUGENA KUMIČIĆA 4; rođ. 19.10.2004.; OIB: 90167496886; M
14. LIDIJA MLINARIĆ; IVANČIĆI, IVANČIĆI 10; rođ. 23.03.1993.; OIB: 87942780467; Ž


AGRARNA STRANKA – POKRET ZA HRVATSKU POLJOPRIVREDU AKCIJA ZA PROMJENE Kandidati/kandidatkinje:

1. JOSIP VIDAKOVIĆ; ZADUBRAVLJE, SLAVONSKA ULICA 91; rođ. 20.03.1997.; OIB: 36130871072; M
2. GORAN ALADIĆ; DONJI MIHOLJAC, JOSIPA KOZARCA 15; rođ. 14.05.1967.; OIB: 05350619273; M
3. VLADO DOMBI; JAGODNJAK, BORISA KIDRIČA 59D; rođ. 28.05.1965.; OIB: 33583843261; M
4. SANJA FARKAŠ; ZADUBRAVLJE, SLAVONSKA ULICA 98B; rođ. 26.10.1994.; OIB: 07214963661; Ž
5. DEJAN TODOROVIĆ; TENJA, JOSIPA KOZARCA 10; rođ. 28.06.1969.; OIB: 97907428741; M
6. KSENIJA KORMAN; SLATINA, STUBLOVAČKA 69; rođ. 08.01.1985.; OIB: 24768386197; Ž 7. IVA ŠANTIĆ; MIKLEUŠ, IVANE BRLIĆ – MAŽURANIĆ 4; rođ. 02.05.1994.; OIB: 75100272946; Ž
8. TOMISLAV VIDAKOVIĆ; ZADUBRAVLJE, SLAVONSKA ULICA 91; rođ. 30.03.1967.; OIB: 38394081602; M
9. ANTUN KOLAK; BAPSKA, SRIJEMSKA 18; rođ. 22.08.1995.; OIB: 99695270230; M
10. TATJANA KUKIĆ; SISAK, ULICA KREŠIMIRA BARANOVIĆA 9; rođ. 17.02.1966.; OIB: 01068613362; Ž
11. TANJA BILOGLAV; ZAGREB, ŠTEFANOVEC 166; rođ. 05.10.1967.; OIB: 62780869566; Ž 12. TIN ŽUBČIĆ; KARLOVAC, ANDRIJE HEBRANGA 18G; rođ. 23.02.1988.; OIB: 84180548674; M
13. LEONILA KOLLER; ZAGREB, MAKSIMIRSKA CESTA 29; rođ. 27.08.1978.; OIB: 83932008256; Ž
14. IVICA ŽULJEVIĆ; ZAGREB, ULICA GRADA CHICAGA 20; rođ. 05.05.1962.; OIB: 39876396006; M


DOMOVINSKI POKRET – DP PRAVO I PRAVDA Kandidati/kandidatkinje:

1. IVAN PENAVA; VUKOVAR, DUBROVAČKA 3; rođ. 31.12.1974.; OIB: 23563728561; M
2. JOSIP DABRO; OTOK, BANA JELAČIĆA 159A; rođ. 05.01.1983.; OIB: 78407682491; M
3. DUBRAVKA LIPOVAC PEHAR; SLAVONSKI BROD, ULICA VINKOVAČKIH ŽRTAVA 61; rođ. 19.11.1976.; OIB: 04313429672; Ž
4. IVANA MUJKIĆ; VUKOVAR, ŠIROKI PUT 126; rođ. 30.12.1987.; OIB: 58609670268; Ž
5. BRANKA LOZO; ZAGREB, GORENCI 45; rođ. 01.11.1961.; OIB: 59544892894; Ž
6. GORAN RIBIČIĆ; POŽEGA, KNEZA MISLAVA 26; rođ. 05.12.1960.; OIB: 61419754070; M

7. JOSIP KRPAN; VINKOVCI, AUGUSTA ŠENOE 37; rođ. 08.08.1962.; OIB: 95252529067; M
8. IVANA PAVLIĆ; SLAVONSKI BROD, ULICA JULIJA HOFFMANA 3; rođ. 13.12.1971.; OIB: 27193224122; Ž
9. DRAŽENKO KLJAJIĆ; VELIKA, STROSSMAJEROVA 32E; rođ. 24.10.1977.; OIB: 99842475472; M
10. GORAN KAJKIĆ; MIRKOVCI, MALI ŠOR 6; rođ. 28.01.1981.; OIB: 51584722174; M
11. MILENKO BILIĆ; CERNA, KRALJA ZVONIMIRA 56; rođ. 01.01.1972.; OIB: 70029887076; M
12. NIKOLINA GALOVIĆ; IVANKOVO, ŽRTAVA FAŠIZMA 3; rođ. 09.12.1997.; OIB: 65618156700; Ž
13. SLAVKO GRGIĆ; OTOK, BOSUTSKA 15; rođ. 13.09.1990.; OIB: 08640776316; M
14. DAMIR TRNAČIĆ; BZENICA, BZENICA 45; rođ. 30.10.1981.; OIB: 10894796004; M

 

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ HRVATSKA SOCIJALNO – LIBERALNA STRANKA – HSLS HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA – HDS HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU Kandidati/kandidatkinje:

1. MARIN PILETIĆ; NOVSKA, ULICA VLADIMIRA NAZORA 48B; rođ. 12.01.1983.; OIB: 08006091505; M
2. IVAN BOSANČIĆ; VINKOVCI, JURJA DALMATINCA 23; rođ. 29.04.1980.; OIB: 66218442829; M
3. PERO ĆOSIĆ; SLAVONSKI BROD, TRG “IVANA BRLIĆ MAŽURANIĆ” 14; rođ. 27.10.1959.; OIB: 42845016094; M
4. ANTONIJA JOZIĆ; GRADAC, KRALJA ZVONIMIRA 6; rođ. 13.06.1978.; OIB: 19520992231; Ž
5. NIKOLA MAŽAR; VUKOVAR, TRPINJSKA CESTA 9; rođ. 12.05.1980.; OIB: 29635986384; M
6. DANIJEL MARUŠIĆ; NOVA GRADIŠKA, JOSIPA KOZARCA 16; rođ. 12.10.1972.; OIB: 46297573716; M
7. ŽELJKO GLAVIĆ; POŽEGA, JULIJA KEMPFA 26; rođ. 20.10.1954.; OIB: 47479387776; M
8. JOSIP ŠARIĆ; OTOK, TRG KRALJA TOMISLAVA 5; rođ. 01.06.1968.; OIB: 17839242091; M 9. TOMISLAV ZADRO; ZAGREB, MRAMORNI PRILAZ 7A; rođ. 06.12.1972.; OIB: 65859382276; M
10. ANKICA ZMAIĆ; STARI PERKOVCI, ULICA KOLODVORSKA 21; rođ. 02.06.1969.; OIB: 92567547350; Ž
11. ANAMARIJA BLAŽEVIĆ; PAKRAC, ULICA PEPE POLAKA 60; rođ. 18.08.1979.; OIB: 10451669016; Ž
12. SANDA LIVIA MADUNA; SLAVONSKI BROD, ULICA VJEKOSLAVA KLAIĆA 12; rođ. 26.01.1993.; OIB: 76671124806; Ž
13. PETAR ŠIMIĆ; VINKOVCI, ANTUNA AKŠAMOVIĆA 50; rođ. 07.04.1964.; OIB: 24300741409; M 1
4. JOSIP SAMARDŽIĆ; SLAVONSKI BROD, ULICA IVANA GUNDULIĆA 10; rođ. 24.09.1965.; OIB: 79633782498; M PREDSJEDNIK mr.sc. Radovan D

 

HRVATSKA STRANKA PRAVA – HSP HRVATSKO BILO HRVATSKA DEMOKRATSKA SELJAČKA STRANKA – HDSS Kandidati/kandidatkinje:

1. MARINA LOGARUŠIĆ; SLAVONSKI BROD, ULICA VJEKOSLAVA BABUKIĆA 11; rođ. 28.07.1976.; OIB: 85967843255; Ž
2. VLADIMIR ŠEBALJ; ANDRIJAŠEVCI, NIKOLE TESLE 10; rođ. 06.04.1969.; OIB: 18028359915; M
3. PETAR CRNJAC; GRADAC, ALOJZIJA STEPINCA 21; rođ. 18.09.1978.; OIB: 25691602047; M
4. BRANKICA DENIS; STARO PETROVO SELO, KRALJA DMITRA ZVONIMIRA 71; rođ. 26.08.1970.; OIB: 45432066708; Ž
5. VINKO DEBELJAK; NOVSKA, OSJEČKA ULICA 76; rođ. 20.03.1973.; OIB: 41799266933; M
6. IVANA BUJADINOVIĆ; VINKOVCI, HANSA DIETRICHA GENSCHERA 34; rođ. 17.06.1988.; OIB: 38699266312; Ž
7. VIŠNJA RAKUŠA; GRADAC, KLASIJE 249; rođ. 07.04.1995.; OIB: 54871969048; Ž
8. HRVOJE ĆORIĆ; VINKOVCI, NOVA ULICA 5; rođ. 21.04.1990.; OIB: 90030420188; M
9. DAVID DALIĆ; POŽEGA, MAKSE KUNTARIĆA 34; rođ. 19.01.1999.; OIB: 17203136177; M 10. PETAR TOLIĆ; SLAVONSKI BROD, ULICA VLADIMIRA VIDRIĆA 30; rođ. 03.02.1951.; OIB: 12125964019; M
11. BERNARD PAŽIN; DONJI ANDRIJEVCI, RADNIČKO NASELJE 20; rođ. 17.05.1975.; OIB: 45882210610; M
12. KSENIJA TOMAC ŠPOLJARIĆ; GAREŠNICA, VUKOVARSKA ULICA 27; rođ. 19.06.1964.; OIB: 13327259104; Ž
13. ILIJANA VRBAT PEJIĆ; SLAVONSKI BROD, ULICA MIHOVILA PAVLINOVIĆA 47; rođ. 20.11.1981.; OIB: 01782510821; Ž
14. DALIBOR DAMIČEVIĆ; KLAKAR, ULICA KLAKAR 115; rođ. 12.07.1969.; OIB: 61910491291; M


JAVNO DOBRO Kandidati/kandidatkinje:

1. TOMISLAV BEDEKOVIĆ; MIČEVEC, VELIKOGORIČKA ULICA 57; rođ. 24.05.1978.; OIB: 71750507178; M
2. ANTUN MILIČEVIĆ; KOMLETINCI, ŠKOLSKA ULICA 13; rođ. 13.06.1969.; OIB: 03991521652; M
3. MAJA MARTON; ZAGREB, BUKOVAČKA CESTA 308; rođ. 03.04.1977.; OIB: 13589982245; Ž
4. PETRA VODOPIJAK; ZAGREB, TIŠINSKA ULICA 41; rođ. 20.12.1991.; OIB: 26929288877; Ž
5. MARTIN-LJUDEVIT ČIČAK; CELINE GORIČKE, CELINSKA ULICA 62; rođ. 09.04.1977.; OIB: 74459276528; M
6. MILOJKA KURTIĆ; SUPETAR, PUT VELE LUKE 29; rođ. 23.10.1953.; OIB: 10615496524; Ž 7. MATEJA VIDOVIĆ; MALI LOŠINJ, VRESIKOVO 35; rođ. 31.08.1990.; OIB: 81161956295; Ž 8. EMILIJA ŽIVKOVIĆ; ZAGREB, DUNJEVAC 1; rođ. 29.04.1966.; OIB: 86322048265; Ž
9. ADRIJANA LETIĆ; ILOVIK, ILOVIK 57; rođ. 10.12.1959.; OIB: 43217600246; Ž
10. GORAN GALOVIĆ; BAŠANIJA, DVORI 15; rođ. 21.09.1970.; OIB: 29978291526; M
11. ŠTEFICA OREŠKOVIĆ; ZAGREB, MIKULINCI 1; rođ. 26.12.1960.; OIB: 24269029577; Ž 12. ŽELJKO OREŠKOVIĆ; ZAGREB, MIKULINCI 1; rođ. 03.07.1961.; OIB: 14538830860; M 13. JELENA MIKIN; ZAGREB, SVETI DUH 69A; rođ. 14.08.1965.; OIB: 81954590087; Ž
14. ANĐELA BARHANOVIĆ; BOL, HRVATSKIH DOMOBRANA 33; rođ. 10.02.1991.; OIB: 03549056654; Ž


MOST HRVATSKI SUVERENISTI HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA – HKS NEZAVISNA LISTA MLADIH – NLM Kandidati/kandidatkinje:

1. MARIJAN PAVLIČEK; VUKOVAR, KRALJICE JELENE 10; rođ. 04.12.1980.; OIB: 60432694829; M
2. KRISTINA BAKULA; VUKOVAR, TRPINJSKA CESTA 27; rođ. 09.11.1991.; OIB: 82066224330; Ž
3. PREDRAG LIVAK; POŽEGA, TOČAK 10; rođ. 13.08.1968.; OIB: 87029449804; M
4. ANTONIO ŠARIĆ; POŽEGA, MLINSKA 25; rođ. 24.05.1992.; OIB: 54968610892; M
5. MARTIN KORDIĆ; VOĐINCI, JOSIPA JURAJA STROSSMAYERA 105; rođ. 17.01.1975.; OIB: 52828074076; M
6. MATIJA JOŠIĆ; ORIOVAC, ULICA FRANKOPANSKA 83; rođ. 21.08.1985.; OIB: 86582200278; M
7. MIRTA ARLOVIĆ; VINKOVCI, ULICA LIPA 4; rođ. 16.06.1977.; OIB: 57439616607; Ž
8. NIKOLINA ŠARIĆ; SLAVONSKI BROD, ULICA IVANA BELOSTENCA 75; rođ. 26.06.1994.; OIB: 94925148319; Ž
9. JASNA VUKOVIĆ; GORNJA VRBA, ULICA VRBSKIH ŽRTAVA 54; rođ. 25.05.1976.; OIB: 27800597916; Ž
10. VEDRANA VONDRAK; FILIPOVAC, ULICA 30. SVIBNJA 2B; rođ. 12.11.1985.; OIB: 65225365559; Ž
11. MIHAEL BANOVIĆ; POSAVSKI PODGAJCI, MATIJE GUPCA 285; rođ. 27.11.1992.; OIB: 84983134213; M
12. SANELA GRUIĆ; POŽEGA, OSJEČKA 13; rođ. 04.01.1982.; OIB: 58555669176; Ž 1
3. MIJO RUF; HRVATSKA DUBICA, ULICA ŽELJKA VOLAREVIĆA 7; rođ. 17.11.1961.; OIB: 71051384623; M
14. NIKOLA KAJKIĆ; VINKOVCI, KNEZA DOMAGOJA 16; rođ. 23.09.1973.; OIB: 29559307847; M


MOŽEMO! – POLITIČKA PLATFORMA HOĆEMO PRAVEDNO Kandidati/kandidatkinje:

1. MIRA ANIĆ; BELIŠĆE, NIKOLE TESLE 5; rođ. 10.09.1959.; OIB: 78375104339; Ž
2. DAVOR CIBULA; SLAVONSKI BROD, ULICA MATIJE MESIĆA 4; rođ. 30.07.1991.; OIB: 52711312066; M
3. BOJANA BILIĆ; OSIJEK, VIJENAC AUGUSTA CESARCA 7; rođ. 02.10.1979.; OIB: 61925733214; Ž
4. GORAN BOŽIČEVIĆ; BUJE – BUIE, TRG JOSIPA BROZA TITA – PIAZZA JOSIP BROZ TITO 5; rođ. 22.06.1962.; OIB: 04928053968; M
5. ZDENKA BLAŽEKOVIĆ; ZAGREB, VRAPČANSKA PUTINA 7; rođ. 07.05.1970.; OIB: 94111438492; Ž
6. PAVAO JOSIĆ; VUKOVAR, DALMATINSKA 3A; rođ. 25.04.1966.; OIB: 42016377188; M
7. TATJANA DRAŽENOVIĆ; VUKOVAR, KRALJA ZVONIMIRA 70; rođ. 26.11.1990.; OIB: 48577804428; Ž
8. MICHELLE WIESENAUER; VUKOVAR, DALMATINSKA 3; rođ. 25.08.1994.; OIB: 75999400207; Ž
9. DARKO ŠVELEC; VIŠNJEVAC, PETRA ZORANIĆA 31; rođ. 03.01.1964.; OIB: 65999785678; M
10. NIVES MIOŠIĆ-LISJAK; ZAGREB, JAGODNJAK 30; rođ. 04.04.1972.; OIB: 59318196538; Ž
11. MISLAV ŠAJATOVIĆ ŠUBA; ZAGREB, FALLEROVO ŠETALIŠTE 35; rođ. 24.05.1993.; OIB: 28218622487; M
12. NATAŠA PAVIČIĆ; KARLOVAC, KRALJA PETRA KREŠIMIRA IV 2A; rođ. 25.02.1973.; OIB: 67937612877; Ž
13. DIJANA DORONTIĆ-RAŠKOVIĆ; KARLOVAC, GRGE TUŠKANA 2; rođ. 12.01.1969.; OIB: 78231636388; Ž
14. SINIŠA IVANKOVIĆ; ZAGREB, PAVLENSKI PUT 5G; rođ. 16.04.1969.; OIB: 27138628382; M


RADNIČKA FRONTA – RF Kandidati/kandidatkinje:

1. DRAŽEN GRUBANOVIĆ; VUKOVAR, VLAHE BUKOVCA 7; rođ. 13.03.1979.; OIB: 18632345549; M
2. TATJANA RAVKIĆ; BOROVO, ŠKOLSKA 61; rođ. 01.01.1971.; OIB: 83350016663; Ž
3. MISLAV KVEŠTAK; ZAGREB, GRAČANSKO DOLJE 16A; rođ. 24.10.1995.; OIB: 45902826230; M
4. NATAŠA MEDANČIĆ; PULA, ULICA LAKVERE – VIA LAQUERE 20; rođ. 02.05.1988.; OIB: 19667499298; Ž
5. DARKO ŠTEFAN; RIJEKA, JANKA POLIĆA KAMOVA 75; rođ. 19.06.1945.; OIB: 33092055256; M
6. SVETLANA KRUNEŠ GRUBANOVIĆ; VUKOVAR, VLAHE BUKOVCA 7; rođ. 07.01.1977.; OIB: 55460438673; Ž
7. ROBERTO BOLKOVIĆ; PULA, STUDENČEVA ULICA – VIA PETAR STUDENAC 24; rođ. 13.09.1969.; OIB: 79132174894; M
8. LJILJANA ŽIVKOVIĆ; MALI LOŠINJ, ZAGREBAČKA 1A; rođ. 04.11.1961.; OIB: 40199508342; Ž
9. MARKO KRMPOTIĆ; RIJEKA, SAVE JUGO BUJKOVE 12; rođ. 29.08.1990.; OIB: 50274783775; M
10. PAOLA HORVAT SOVILJ; KARLOVAC, UL. MILUTINA CIHLARA NEHAJEVA 4; rođ. 28.02.1984.; OIB: 23711473458; Ž
11. MIJO NEMET; DALJ, JOSIPA ASTALOŠA 63; rođ. 15.03.1985.; OIB: 03365040719; M
12. SONJA BALAŠKO; RIJEKA, LUKAČIĆEVE STUBE 8; rođ. 02.11.1958.; OIB: 04237189989; Ž
13. LUKA MILJKOVIĆ; SARŠONI, ZORZIĆI 13B; rođ. 11.07.1985.; OIB: 68052485294; M
14. DAVOR KRŽAK; ZAGREB, ULICA VINCENTA IZ KASTVA 6; rođ. 13.12.1962.; OIB: 04255663530; M


SOCIJALDEMOKRATI ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR – IDS PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ – PGS HRVATSKI LABURISTISTRANKA RADA – LABURISTI DEMOKRATI Kandidati/kandidatkinje:

1. VILIM RIBIĆ; ZAGREB, SKENDERI 11A; rođ. 08.12.1956.; OIB: 01276958699; M
2. GORAN BOŠNJAK; VUKOVAR, OLAJNICA 1/38; rođ. 02.11.1960.; OIB: 84454583224; M
3. ŽELJKO DŽOIĆ; ŽUPANJA, VINKOVAČKA 86; rođ. 08.05.1960.; OIB: 82508008911; M
4. ZORANA BERAJA; VUKOVAR, VIJENAC RUĐERA BOŠKOVIĆA 1/39; rođ. 20.06.1996.; OIB: 15164034074; Ž
5. IVICA MARIĆ; VUKOVAR, ČAKOVEČKA 165; rođ. 31.03.1962.; OIB: 82337284787; M
6. MARIJA JOSIPOVIĆ; VINKOVCI, KRALJA ZVONIMIRA 105; rođ. 23.03.1952.; OIB: 55310441593; Ž
7. ANTUN LASLO; VUKOVAR, KARDINALA ALOJZIJA STEPINCA 2; rođ. 14.01.1962.; OIB: 51007040710; M
8. IVANA KREMENJAŠ; VUKOVAR, DRAGOVOLJACA HOS-A 7; rođ. 22.05.1991.; OIB: 84027388633; Ž
9. NADA ČELIKOVIĆ; VUKOVAR, ŽUPANIJSKA 114/15; rođ. 15.04.1958.; OIB: 64623707397; Ž
10. IVAN BOKUN; BEŠLINEC, TROJIČKA ULICA 13; rođ. 04.05.1966.; OIB: 79005544553; M 11. SLAVKO ĐURĐEVIĆ; GAREŠNICA, TRG HRVATSKIH BRANITELJA 5; rođ. 03.03.1958.; OIB: 24827283547; M
12. ENA MARIČEVIĆ; ZAGREB, FANCEVLJEV PRILAZ 9; rođ. 12.04.1999.; OIB: 24711296909; Ž
13. KATICA BILOGREVIĆ SVAT; ZAGREB, RADAUŠEVA ULICA 2; rođ. 23.05.1982.; OIB: 72307998853; Ž
14. ANTE MANDARIĆ; POŽEGA, MARKA MARULIĆA 14; rođ. 13.06.1969.; OIB: 19231406620;


SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP CENTAR HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS “DALIJA OREŠKOVIĆ I LJUDI S IMENOM I PREZIMENOM” – “DO i SIP” NARODNA STRANKA – REFORMISTI – REFORMISTI GRAĐANSKO-LIBERALNI SAVEZ – GLAS Kandidati/kandidatkinje:

1. PREDRAG FRED MATIĆ; ZAGREB, ŠILJAČKA ULICA 5; rođ. 02.06.1962.; OIB: 93080602724; M
2. MARTINA VLAŠIĆ ILJKIĆ; POŽEGA, BANA PETRA BERISLAVIĆA 5; rođ. 08.05.1982.; OIB: 38077161908; Ž
3. MARIO MILINKOVIĆ; STARI MIKANOVCI, VLADIMIRA NAZORA 134; rođ. 16.02.1987.; OIB: 49647969410; M
4. JOSIP ŠTOREK; CERNA, IVANA MEŠTROVIĆA 20; rođ. 29.05.1991.; OIB: 35728580869; M 5. BILJANA GAĆA; VUKOVAR, HRVATSKOG ZRAKOPLOVSTVA 39; rođ. 22.05.1990.; OIB: 33020863362; Ž
6. MARKO KRIČKA; SISAK, ULICA DUBRAVKA PUKŠECA 1; rođ. 19.05.1983.; OIB: 10058959366; M
7. IVANA RIBARIĆ MAJANOVIĆ; REŠETARI, VLADIMIRA NAZORA 84B; rođ. 26.11.1984.; OIB: 26074555780; Ž
8. MITAR OBRADOVIĆ; POŽEGA, ANTUNA KANIŽLIĆA 10; rođ. 28.03.1967.; OIB: 44968380838; M
9. SLAVICA NIKŠIĆ; SLAVONSKI BROD, NASELJE “ANDRIJA HEBRANG” 5/2; rođ. 16.10.1956.; OIB: 80230063138; Ž
10. DINKO ZIMA; POŽEGA, KALVARIJA 27; rođ. 25.02.1972.; OIB: 46110352591; M
11. AGICA FERIĆ; OŠTRI VRH, OŠTRI VRH 46; rođ. 26.12.1984.; OIB: 72792935976; Ž
12. ANTO RAVLIĆ; SLAVONSKI BROD, ŽUPANJSKA ULICA 33; rođ. 16.07.1961.; OIB: 21748716054; M
13. IRENKA MILOBARA; NOVO SELO, HRVATSKIH DRAGOVOLJACA 19; rođ. 18.07.1956.; OIB: 79965889462; Ž
14. JOSIP KRNIĆ; BABINA GREDA, SAJMIŠTE 10; rođ. 19.03.1969.; OIB: 96676576180; M

 

UMIROVLJENICI ZAJEDNO – POLITIČKA PLATFORMA – UMIROVLJENICI ZAJEDNO STRANKA UMIROVLJENIKA – SU BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO – BUZ DEMOKRATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – DSU Kandidati/kandidatkinje:

1. JOSIP MIJADŽIKOVIĆ; SISAK, DESNI ODVOJAK RADNIČKE 7; rođ. 09.05.1969.; OIB: 77460105738; M
2. JOSIPA JOSIPOVIĆ; NOVSKA, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 88; rođ. 13.03.1963.; OIB: 16703407626; Ž
3. ZDENKA KESAK; UŠTICA, SAVSKA ULICA 104; rođ. 02.10.1961.; OIB: 39812855038; Ž
4. JOSIP JOSIĆ; NOVSKA, ULICA IVANA MEŠTROVIĆA 5; rođ. 21.02.1969.; OIB: 88679554562; M
5. ANTUN MIHIĆ; GUNDINCI, ZAGREBAČKA ULICA 115; rođ. 03.06.1963.; OIB: 00023743723; M
6. BLAŽENKA TOKIĆ; NOVSKA, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 60; rođ. 07.05.1959.; OIB: 83384032505; Ž
7. TOMO RIVIĆ; PAKLENICA, PAKLENICA 25A; rođ. 24.05.1958.; OIB: 88577968748; M
8. SNJEŽANA GOBAC; NOVSKA, OSJEČKA ULICA 171; rođ. 16.03.1959.; OIB: 36586730543; Ž
9. MIRKO FEDAK; LIPOVLJANI, ULICA BRAĆE RADIĆ 56; rođ. 09.10.1954.; OIB: 91028976276; M
10. LJUBICA VAROŠANEC; SISAK, ULICA IVANA MEŠTROVIĆA 24; rođ. 02.03.1952.; OIB: 22876068196; Ž
11. IVO BREZIĆ; SISAK, RADNIČKA ULICA 131A; rođ. 05.08.1950.; OIB: 73055821929; M 12. MIRJANA ŠUŠNJIĆ; SISAK, TRG VERE GROZAJ 19; rođ. 05.11.1949.; OIB: 79071685923; Ž
13. MARICA GAŠPAR; STUPNO, STUPNO 103A; rođ. 22.03.1966.; OIB: 50315024648; Ž
14. MIRA TUPEK; SELA, ULICA STJEPANA HRVOIĆA-PEPE 62A; rođ. 30.03.1953.; OIB: 39234830555;

Pripremila: V.Milković

 

 

Vezano
Vezano
Događaji
Zadnje objave
Fotogalerija
Povodom Dana županije uz spomenik hrvatskim braniteljima položeni vijenci
Besplatna kontrola tlaka i šećera u krvi
 Svetkovina Uskrsnuća Gospodnjega u požeškoj Katedrali
Blagoslov hrane u Pleternici
Uskrsni sajam i podjela posnog obroka u Požegi