Vijesti
PLETERNICA Nova godina dočekana u podne na Trgu bećarca
Pleterničani su 2023.godinu dočekali na Trgu bećarca i, već prema tradiciji, u podne! I mladi i stari, na sunčanom i toplom vremenu, uživali su uz TS Bisernica, besplatne kuhane kobasice i vino, vožnji turističkim vlakićem ili u kočiji. Kad je otkucalo podne, u zrak su pušteni baloni želja a najljepše želje u novoj godini svima su poželjele gradonačelnica Antonija Jozić i županica Antonija Jozić.
Kao pravi Slavonci, mnogi su želje ‘začinili’ tarabanom i kukunješćem.
Tekst i foto: V.Milković












































































































































