U sklopu programa ovogodišnje Kulenijade, u Požegi su danas održana dva sajma – sajam „Zlatno ljeto tradicije“ na kojem su se predstaviti lokalni proizvođači, OPG-ovi i tradicijski proizvodi našega kraja te 24. Sajam antikviteta.
Pripremila: V.Milković
Galerija