Search
Close this search box.

STOLNOTENISKI KLUB POŽEGA Uspješni rezultati mladih članova na turniru u Slavonskom Brodu

Na međunarodnom stolnoteniskom turniru za mlađe kategorije “Slavonski Brod OPEN”, u organizaciji STK Graničar iz Slavonskog Broda, natjecalo se i 14 mladih igrača Stolnoteniskog kluba Požega, koji su ostvarili izvrsne rezultate. U više kategorija sudjelovalo je čak 105 djece iz Osijeka, Vinkovaca, Slavonskog Broda, Požege, Bjelovara i Nove Gradiške, te gosti iz Ukrajine. Među mladim požeškim stolnotenisačima najbolji rezultat ostvario je Ivan Smiljanić koji je osvojio prvo mjesto u jakoj konkurenciji najmlađih kadeta, a Nera Vujasinović i Matija Josipović zauzele su treće mjesto kod mlađih kadetkinja. U kategoriji najmlađih natjecatelja Niko Zdelar i Jakov Bilobrk  osvojili su treće mjesto. Boje STK Požega još su branili Ivano Špehar, Vito Horvat, Eva Josipović, Luka Budimir, Renato Bilić,  Laura Ambruš, Lucija Novak, Luka Bazina i Vito Crnjac. Zanimljivo je kako je požeški klub imao i najmlađeg natjecatelja turnira Niku Zdelara, rođenog u rujnu 2015. godine.