Jučer je bio drugi dan Međunarodnog konjičkog turnira u Pleternici a na rasporedu je bio maraton. Zbog vremenskih uvjeta, natjecanje je započelo tek u 18 sati. Pod velikim šatorom potom su nastupili TS Zlatna dolina, Marija Pavković Snaša i Ivan Štivić sa Slavonskim vezom da bi na kraju svi odgledali utakmicu Hrvatska-Gana.
Tekst i foto: V.Milković
Galerija