Search
Close this search box.

U OSMINI FINALA ŽUPANIJSKOG NOGOMETNOG KUPA Kutjevo pobjedom protiv Slavonije u četvrtfinalu

U utakmici osmine finala Županijskog nogometnog kupa Kutjevo je na požeškoj Rekreaciji pobjedom protiv Slavonije izborilo plasman u četvrtfinale. U vrlo  čvrstom i neizvjesnom nadmetanju dvaju podjednakih protivnika, s malo pravih prilika, momčad Slavonije je u prvom poluvremenu propustila doći u vodstvo. Naime, vratar „zelenih“ Zeba istaknuo se dobrom intervencijom te je obranio jak udarac Mate Marčetića upućen iz kaznenog prostora. Tijekom drugog poluvremena Slavonija je imala neznatnu inicijativu, a Kutjevo tek pokoju polušansu, no susret je u regularnom dijelu završio bez golova. U izvođenju jedanaesteraca „zeleni“ su bili uspješniji, a svi izvođači s bijele točke (Nemec, A. Budimir, Jakešević, Karačić i Berbić) pogodili su mrežu. Za momčad Slavonije Matej Martinović je promašio i omogućio Kutjevu s konačnih 3:5 prolaz u četvrtfinale, u koje su se  plasirali i Slavija, Croatia iz Mihaljevaca, Lipik, BSK Buk, Papuk, Jakšić i Požega.

Pripremio: I. T.