Vijesti
USUSRET DANU OPĆINE U Čaglinu održan sajam udruga uz besplatan lovački gulaš za posjetitelje!
Čaglin je jučer poslijepodne bio središte Požeštine – ususret Danu općine organiziran je sajam udruga koje djeluju na čaglinskom području na koji su došli brojni posjetitelji. Svima je bio ponuđen besplatan lovački gulaš sa žgancima i što je još važnije – dobro raspoloženje i gostoljubivost domaćina! Sve to upotpunio je i TS Satir sa svojom svirkom.
Nadamo se kako će sajam postati čaglinska tradicija.
Tekst i foto: V.Milković




























































Galerija