Search
Close this search box.

WABA SUPER LIGA Košarkašice Plamen Požege poražene kod kuće od Vojvodine 021

U Sportskoj dvorani „Tomislav Pirc“ u jedinoj utakmici 2. kola WABA Superlige 2021/22 košarkašice Plamen Požege poražene su od Vojvodine 021 iz Novog Sada sa 68: 81. Poslije izjednačene prve četvrtine (21:24), gostujuća ekipa je u drugoj četvrtini ostvarila prednost od 10 poena (12:22), a toliko i u trećoj (11:21). U posljednjih 10 minuta gošće su imale razliku od nedostižnih 23 poena pa ostvarena prednost domaće ekipe u četvrtoj četvrtini (24:14) nije donijela rezultatski preokret. Trener požeških košarkašica Vladimir Englman čestitao je ekipi Vojvodine na pristupu i igri te je naglasio kako su izgubili od boljeg protivnika.

-S takvim lošim šutom, još uvijek s neuigranošću i s malim brojem treninga, te problemima koje smo imali zbog Covida-19, dobro smo još i prošli. Mogu reći da ipak nisam nezadovoljan, a do sljedeće utakmice sve će se to posložiti-kazao je trener požeškog kluba. Treba napomenuti da je utakmica Orlovi-Plamen Požega, koja se trebala odigrati 5. siječnja, odgođena jer je više požeških igračica zaraženo koronavirusom. Požežanke  sljedeću utakmicu odlaze 19. siječnja (srijeda) na gostovanje u Kranj, gdje se susreću s domaćim Triglavom.

Pripremio: I. T.