Vijesti
ZANIMLJIVOSTI Gradska straža Požega na svadbi u obitelji svog člana Mirka Bilobrka
Gradsku stražu Požega uglavnom se može vidjeti prigodom obilježavanja raznih datuma ili događaja u našoj županiji, ali i izvan nje, no, postoji i izuzetak – rado odlaze i na svadbe svojim članovima ili članovima njihovih obitelji. Tako su danas sa svojim sabljama i topićima ‘potegli’ do Ratkovice jer je kći Mihaelu udavao njihov Mirko Bilobrk.
Mihaela i njen odabranik Teo Peić iz Pleternice dugo su zaljubljeni par. – Zajedno smo već četiri godine i evo, odlučili smo oženiti se. Volimo se, slažemo se i što više čekati – veselo je rekla Mihaela.
Sretno, mladenci, a Gradskoj straži – budite što češće i na ovakvim slavljima.
Tekst i foto: V.Milković
Galerija