Search
Close this search box.

ZAPOČELO DOIGRAVANJE U PRVENSTVU HRVATSKE ZA KOŠARKAŠICE ‘Plamene’ u prvoj polufinalnoj utakmici pobijedile ekipu ŽKK Trešnjevka 2009 – druga se igra u nedjelju u Zagrebu

Sinoć je započelo doigravanje u prvenstvu Hrvatske za košarkašice a u prvoj polufinalnoj utakmici ekipa ŽKK Plamen Požega na svom je terenu ugostila ekipu ŽKK Trešnjevka 2009 iz Zagreba. ‘Plamene su pobijedile rezultatom 75:67.
Do pobjede požeške košarkašice nisu došle lako – gošće su utakmicu bolje otvorile pa je prvo poluvrijeme završilo rezultatom 32:42 za Trešnjevku 2009. U nastavku su zaigrale bolje tako da je nakon 3.četvrtine rezultat bio 51:54.
Drugu polufinalnu utakmicu Požežanke igraju u subotu od 18 sati u Zagrebu. Ukoliko izgube, treća utakmica će se ponovo igrati u Požegi i to u srijedu.
Kažimo još i da su u drugom polufinalu u Zagrebu igrali domaći Medveščak i košarkašice Raguse iz Dubrovnika – pobijedile su gošće rezultatom 49:57. Druga polufinalna utakmica se igra u Dubrovniku u ponedjeljak.

Pripremila: V.Milković