Najčitanije

  • Fotogalerije

    ŽUPANIJSKI ŠKOLSKI SPORTSKI SAVEZ Održano natjecanje u krosu

    Školski sportski savez Požeško – slavonske županije bio je organizator a Pleternica domaćin natjecanja u krosu. Evo službenih rezultata:.

    REZULTATI POJEDINAČNO, DJEVOJČICE 5. i 6.r

    R.br.

    Ime i prezime

    ŠSD, OŠ

    1.

    Klara Barić

    ŠŠD Sloga, OŠ J.Kempfa Požega

    2.

    Lana Vido

    ŠŠD Slavonac, OŠ fra K.Adžića Pleternica

    3.

    Nera Vujasinović

    ŠŠD Sokol, OŠ D.Cesarića Požega

    REZULTATI EKIPNO, DJEVOJČICE 5. i 6.r

    R.br.

    ŠSD, OŠ

    1.

    ŠŠD Sloga, OŠ J.Kempfa Požega

    2.

    ŠŠD Slavonac, OŠ fra K.Adžića Pleternica

    3.

    ŠŠD Sokol, OŠ D.Cesarića Požega

    4.

    ŠŠD Emanuel, OŠ Katolička Požega

    5.

    ŠŠD Mladost, OŠ Mladost, Jakšić

    6.

    ŠŠD Šijak, OŠ V.Korajca Kaptol

    7.

    ŠŠD Menejana, OŠ braće Radić, Pakrac

    8.

    ŠŠD Kune, OŠ S.Radića Čaglin

    REZULTATI POJEDINAČNO, DJEČACI 5. i 6.r

    R.br.

    Ime i prezime

    ŠSD, OŠ

    1.

    Matej Pavić

    ŠŠD Sloga, OŠ J.Kempfa Požega

    2.

    Robert Kremeček

    ŠŠD Sloga, OŠ J.Kempfa Požega

    3.

    Niko Buturac

    ŠŠD Slavonac, OŠ fra K.Adžića Pleternica

    REZULTATI EKIPNO, DJEČACI 5. i 6.r

    R.br.

    ŠSD, OŠ

    1.

    ŠŠD Sloga, OŠ J.Kempfa Požega

    2.

    ŠŠD Emanuel, Katolička osnovna škola, Požega

    3.

    ŠŠD Slavonac, OŠ fra K.Adžića Pleternica

    4.

    ŠŠD Sokolovac, OŠ A.Kanižlića Požega

    5.

    ŠŠD Menejana, OŠ braće Radić, Pakrac

    6.

    ŠŠD Šijak, OŠ V.Korajca Kaptol

    7.

    ŠŠD Velika, OŠ I.G.Kovačića Velika

    8.

    ŠŠD Mladost, OŠ Mladost, Jakšić

    9.

    ŠŠD Kune, OŠ S.Radića, Čaglin

    REZULTATI POJEDINAČNO, DJEVOJČICE 7. i 8.r

    R.br.

    Ime i prezime

    ŠSD, OŠ

    1.

    Iva Majić

    ŠŠD Kune, OŠ S.Radića, Čaglin

    2.

    Ivona Švajda

    ŠŠD Kune, OŠ S.Radića, Čaglin

    3.

    Lana knaus

    ŠŠD Kune, OŠ S.Radića, Čaglin

     

    REZULTATI EKIPNO, DJEVOJČICE 7. i 8.r

    R.br.

    ŠSD, OŠ

    1.

    ŠŠD Kune, OŠ S.Radića, Čaglin

    2.

    ŠŠD Emanuel, Katolička osnovna škola, Požega

    3.

    ŠŠD Slavonac, OŠ fra K.Adžića Pleternica

    4.

    ŠŠD Velika, OŠ I.G.Kovačića Velika

    5.

    ŠŠD Sloga, OŠ J.Kempfa Požega

    6.

    ŠŠD Menejana, OŠ braće Radić, Pakrac

    7.

    ŠŠD Mladost, OŠ Mladost, Jakšić

    8.

    ŠŠD Šijak, OŠ V.Korajca Kaptol

    9.

    ŠŠD Sokol, OŠ D.Cesarića Požega

    REZULTATI POJEDINAČNO, DJEČACI 7. i 8.r

    R.br.

    Ime i prezime

    ŠSD, OŠ

    1.

    Jura Milevoj

    ŠŠD Emanuel, Katolička osnovna škola, Požega

    2.

    Andrija Turković

    ŠŠD Menejana, OŠ braće Radić, Pakrac

    3.

    Lovro Černušak

    ŠŠD Emanuel, Katolička osnovna škola, Požega

    REZULTATI EKIPNO, DJEČACI 7. i 8.

    R.br.

    ŠSD, OŠ

    1.

    ŠŠD Emanuel, Katolička osnovna škola, Požega

    2.

    ŠŠD Slavonac, OŠ fra K.Adžića Pleternica

    3.

    ŠŠD Sloga, OŠ J.Kempfa Požega

    4.

    ŠŠD Menejana, OŠ braće Radić, Pakrac

    5.

    ŠŠD Kune, OŠ S.Radića, Čaglin

    6.

    ŠŠD Kuna, OŠ D. Lermana, Brestovac

    7.

    ŠŠD Lipik, OŠ Lipik

    8.

    ŠŠD Sokolovac, OŠ A.Kanižlića Požega

    9.

    ŠŠD Vihor, OŠ Z. Turković, Kutjevo

    10.

    ŠŠD Velika, OŠ I.G.Kovačića Velika

    11.

    ŠŠD Mladost, OŠ Mladost, Jakšić

    12.

    ŠŠD Šijak, OŠ V.Korajca Kaptol

    Na završno državno prvenstvo u kategoriji djevojčica 5. i 6.r plasirali su se ŠŠD Sloga, OŠ J. Kempfa Požega, u kategoriji dječaka 5. i 6.r. ŠŠD Sloga, OŠ J. Kempfa Požega, u kategoriji djevojčica 7. i 8.r ŠŠD Kune, OŠ S.Radića Čaglin, a u kategoriji dječaka 7. i 8. r. ŠŠD Emanuel, Katolička osnovna škola Požega.

    REZULTATI POJEDINAČNO, DJEVOJKE SŠ

    R.br.

    Ime i prezime

    ŠSD, SŠ

    1.

    Rebeka Salak

    ŠŠD Gimnazija, Gimnazija, Požega

    2.

    Klara Potrebica

    ŠŠD Ekonomik, Ekonomska Škola, Požega

    3.

    Anja Bunčić

    ŠŠD Katolička gimnazija, Požega

    REZULTATI EKIPNO, DJEVOJKE SŠ

    R.br.

    ŠSD, SŠ

    1.

    ŠŠD Gimnazija, Gimnazija, Požega

    2.

    ŠŠD Ekonomik, Ekonomska Škola, Požega

    3.

    ŠŠD Katolička gimnazija, Požega

    4.

    ŠŠD Obrtnik, Obrtnička škola, Požega

    5.

    ŠŠD Klas, Poljoprivredna škola, Požega

    REZULTATI POJEDINAČNO, MLADIĆI SŠ

    R.br.

    Ime i prezime

    ŠSD, SŠ

    1.

    Petar Balog

    ŠŠD Katolička gimnazija, Požega

    2.

    Filip Gitt

    ŠŠD Gimnazija, Gimnazija, Požega

    3.

    Ante Udovičić

    ŠŠD Gimnazija, Gimnazija, Požega

    REZULTATI EKIPNO, MLADIĆI SŠ

    R.br.

    ŠSD, OŠ

    1.

    ŠŠD Gimnazija, Gimnazija, Požega

    2.

    ŠŠD Katolička gimnazija, Požega

    3.

    ŠŠD Tehničar, Tehnička škola, Požega

    4.

    ŠŠD Obrtnik, Obrtnička škola, Požega

    5.

    ŠŠD Klas, Poljoprivredna škola, Požega

    Na završno državno prvenstvo u kategoriji djevojaka plasirali su se ŠŠD Gimnazija, Gimnazija Požega, a u kategoriji mladića također ŠŠD Gimnazija, Gimnazija Požega.

    U Požegi, 29. rujna 2022.g.

    Presjednik ŠŠS-PSŽ

    Albinko Bagarić mag.cin.

    Foto: ŠŠŠ-PSŽ

    Mudra izreka

  • „Beskoristan život je isto što i rana smrt” ( Johann Wolfgang Goethe )

  • Najnovije