Sport
NA POŽEŠKOJ GRADSKOJ KUGLANI Ekipi Croatije pobjednički pehar na Uskrsnom kuglačkom turniru
Na požeškoj Gradskoj kuglani održan je tradicionalni Uskrsni kuglački turnir. Sudjelovalo je 12 ekipa koje su mogle biti i mješovite sa četiri igrača (igračice), koji su bacali svatko po 30 hitaca. Prvo mjesto osvojila je ekipa KK Croatia s 528 čunjeva, druge su bile Nove nade (520), a treće mjesto osvojila je Ina-Požega (507). Za pobjedničku ekipu nastupali su Ivo Matić, Đuro Soldić, Vlado Deanović i Stipo Andrijević. Pehare najboljim ekipama uručio je predsjednik Županijskog kuglačkog saveza Darko Zovko.
Pripremio: I. T.
Foto: Požeški športski savez





