PLETERNICA Započeo Međunarodni konjički turnir – večeras, nakon natjecanje, zajednički će se pod šatorom gledati utakmica!
Započeo je Međunarodni konjički turnir u Pleternici. Zbog vrućina s natjecanjem se krenulo rano ujutro a posjetitelji su Hipodrom ‘zaposjeli’ u večernjim satima na revijalnoj utakmici – kombinaciji vožnje kočija, bicikla i pucanja vozača na mali gol.Pobijedio je Andrija Obrovac, drugi je bio Stjepan Matijević a treći Adam Dorić. Nakon uručenja pehara, posjetitelji su se preselili pod veliki šator na iće i piće, uz naravno, dobru glazbu. Zabavni dio turnira Započeo je TS Zlatna dolina a onda im se pridružio i Stjepan Jeršek Štef. Najmlađi su se zabavljali izvan šatora a neki su se provozali i vlakićem.
Natjecanje se danas nastavlja kasnije poslijepodne a potom opet – svi pod šator: prva će zapjevati Marija Pavković Snaša, pa Ivan Štivić, ponovo uz našu Zlatnu dolinu. Od 23 sata gledat će se utakmica Hrvatska – Gana. Konjički klub Pleternica, Grad Pleternica i Turistička zajednica vas pozivaju na pleternički Hipodrom, bit će zabavno. Nadamo se na kraju – i pobjednički!
Tekst i foto: V.Milković